Dlaczego warto badać się w STERMED?

Nasza klinika istnieje od 2006r. W tak krótkim czasie skorzystało z naszych usług już ponad 70 tysięcy pacjentów.
Pracujący u nas lekarze specjaliści i technicy elektroradiologii stale podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą umiejętności abyśmy mogli postawić jak najtrafniejszą diagnozę.


Nasza nowoczesna aparatura diagnostyczna sprawdzonych światowych firm - głównie
SIEMENS i PHILIPS oraz zastosowanie najnowocześniejszych systemów obrazowania gwarantują diagnozę na najwyższym poziomie.

Jako jedni z pierwszych w Polsce stosujemy najdokładniejszy system obrazowania KODAK EV w mammografii. Jesteśmy w ścisłej czołówce profesjonalnych klinik zajmujących się diagnostyka raka piersi i to zarówno pod względem trafności diagnozy jak i ilości wykonanych badań mammograficznych.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i dlatego staramy się dobrać metody diagnostyczne tak aby skrócić czas diagnozy do minimum. Wiemy co czuje Pacjent w oczekiwaniu na wynik badania – każda kolejna godzina staje się dla niego wiecznością - dlatego tylko u nas wynik biopsji który decyduje o rozpoznaniu rak jest gotowy po 48 godzinach.

Dzięki harmonijnemu połączeniu luksusu z nowoczesnością i komfortem klimatyzowanego wnętrza każdy pacjent w naszej klinice czuje się wyjątkowo.

W ciągu 10 lat działalności Kliniki w Wejherowie wykonaliśmy 300 tysięcy badań diagnostycznych


 

 

WS WEB DESIGN strony internetowe